O nas | KUKIZ'15 Zielona Góra

O nas

O nas

Lubuski Team – to grupa ludzi z naszego województwa, którzy poznali się dzięki akcji zmieleni zainicjowanej przez Pawła Kukiza w odwecie za zmielenie 750 tysięcy podpisów przez Platformę Obywatelską i od 2012 roku propaguje wiedzę o JOW, gdzie posłowie będą odpowiedzialni przed wyborcami.

Co robimy?

W formie hepeningów pokazujemy jak wyglądają wybory w Wielkiej Brytanii, na zasadach JOW.

Organizujemy się w oddolny ruch obywatelski , aby na jesień wspomóc naszych kandydatów przy starcie do sejmu RP.

Zbieramy podpisy oraz rekrutujemy chętnych do komisji wyborczych

Chcesz pomóc ?

  • Dołącz do nas.
  • Opowiedz o nas swoim znajomym.
  • Wspomóc nas, np. poprzez przedstawienie swojego pomysłu na promocję idei.

 

Nasza historia:

 

28 września 2012. Gorzów Wielkopolski

Spotkanie założycielskie Zmielonych z inicjatywy Dariusza Skarżyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim.Klub Mana Mana.Po spotkaniu dołączył do akcji Dominik Nycz z Międzyrzecza i Piotr Wasyłeńko z Gorzowa Wielkopolskiego.

429341_451963121513400_733299105_n

 

13 października 2012 Łódź

 

Ogólnopolskie spotkanie koordynatorów regionalnych  Zmielonych które odbyło się w Łodzi.Wykład  prof.Tomasza Kaźmierskiego oraz doktora Zdzisława Ilskiego . Z Gorzowa Dariusz Skarżyński i z Międzyrzecza Dominik Nycz obecni na spotkaniu.

 

 

16 października 2012 Gorzów Wielkopolski

 

Paweł Kukiz na zaproszenie Dariusza Skarżyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim – Biblioteka Wojewódzka spotkanie z mieszkańcami.

10 listopada 2012 Gorzów WLkp

Happening połączony ze zbieraniem podpisów o referendum w sprawie wprowadzenia JOW .Akcent wspomnieniowy i pożegnanie prekursora JOW w Polsce prof.Jerzego Przystawy.

Reportaże Radia Zachód

Artykuł 1   timthumb

 

30 kwietnia 2013 – Wrocław

Spotkanie z okazji 20 lecia JOW. Podpisanie petycji do Bronisława Komorowskiego o zmianę ordynacji wyborczej.Uroczysta sesja Rady Miejskiej we Wrocławiu. Obecni Dariusz Skarżyński i Dominik Nycz.

 

18.03.2015 – Paweł Kukiz w Gorzowie Wlkp

18 marca 2015 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się konfrencja prasowa kandydata na Prezydenta Pawła Kukiza. Przy jednym stole z Pawłem Kukizem zasiadał Dariusz Skarżyński.